Tecrubelerim.Net, yazarların, hayat tecrübeleri sonucunda edindikleri tecrübeleri, diğer insanlara ışık tutmasına olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş bağımsız bir platformdur. Herhangi bir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur.

Bu sitede yazılan tüm yazılar, yazarların sorumluluğunda olup siteyi değil yalnızca yazarı ve okurları bağlar.  Yazarlar, sitede paylaştıkları bilgileri herhangi bir etki altında kalmadan ve maddi veya manevi menfaat beklemeden Tecrubelerim.Net sitesinde paylaştıklarını kabul ederler. Paylaşımlarından dolayı, geçmişte veya gelecekte her hangi bir maddi veya manevi menfaat sağlamayacaklarını, paylaşımların her türlü sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu kabul  ederler. Tecrubelerim.Net sitesi, yazarlardan gelen yazıları yayınlayıp yayınlamamakta özgürdür. Bu sebepten dolayı herhangi bir yükümlülüğü ve taahhüdü bulunmamaktadır.

Okurlar, yazarın tecrübesiyle edinilmiş bu bilgilerden istifade edip etmemekte özgürdür.  Bunun sonucunda meydana gelebilecek her hangi bir olumsuz durumda, uğradıkları veya uğrayacakları maddi veya manevi zararın sorumlusunun yalnızca kendileri olacağını bilirler. Bu sebeple Tecrubelerim.Net sitesinin sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan ederler.

Sitemiz, Uyar/Kaldır prensibini benimsemiştir. Tüm uyarılara rağmen telif ve tescil kurallarına ters düşen ya da okurların zarar görme ihtimali olan yazıların site yönetimine bildirilerek yayından kaldırılması mümkündür.

Site Yönetimi